Konuşmacı Daveti

Pazarlama ve psikoloji ekseninde çeşitli konularda, birey ve kurumlara yönelik eğitimler veriyor ve atölyeler düzenliyorum, kurumsal etkinliklerde konuşmacı olarak yer alıyorum. Bu fotoğraf arkasındaki küçük dekordan anlaşıldığı üzere, 2020 yılında yaptığım TedX konuşmasında çekildi; şuradan izleyebilirsiniz.

Etkinliğiniz için doğru konuşmacı ben miyim?

Psikoloji ve pazarlama konularında, gerçek insan içgörülerine dayanan, genelgeçer olandan farklı olarak genelde gözden kaçırılan temel motivasyonlara odaklanan, düşündüren, harekete geçiren, heyecanlandıran, ilham veren konuşmalar yaptığımı söylüyorlar ve genellikle bu ana sebeplerle tercih ediliyorum. (Bu, konuşma ve eğitim sonrası katılımcı yorumlarından derleme bir cümle.)

-İçeriklerim sade, net, dikkat çekici ve güncel. Uzun uzadıya teoriler anlatacak birini arıyorsanız, aradığınızın ben olmadığım kesin.

-Karışık ve jargonlarla dolu teorileri, basit ve günlük dilde aktarılabilen, akılda kalan keyifli içeriklere dönüştürüyorum. Eğer ciddiyetle, teknik bilgi aktaracak birini arıyorsanız, bu da ben değilim.

-Zamanlamaya sadık kalmak benim için çok önemli bir mesele. ‘Tüh geç kalmışız şuradan işaret ediyorlar, tamam 5 dakikaya bitiriyorum’ veya ‘aa zamanımız da bitmek üzereymiş o zaman şu slaydı atlayalım madem’ gibi sorunları benimle yaşamazsınız.

-Yapmayı çok sevdiğim ve iyi yaptığım söylenen bir şey de, moderatörlük yapmak. Başkalarıyla paylaşılan sahnelerin -veya dijital sahnelerin- sinerjisine bayılıyorum. Hemen izlemek isterseniz, The Brandvisors YouTube kanalından Pazarlama Sohbetleri’ne göz atabilirsiniz.

Atölyeler

Aşağıdaki başlıklarda hazır atölye içeriklerim var. Talep üzerine kurumlarda bu atölyeleri düzenliyorum veya ihtiyaç duyulan farklı konularda kurumlara özel atölye içeriklerini birlikte oluşturuyorum. Atölyeler için felsefem ‘Az slayt, bol interaktivite’.

İçedönüklerin Sakin Gücü (The School of Life bünyesinde)

İçe Dönükler için İletişim 101: Görünmez’den den, Dikkat Çekici’ye

Kafa Karıştırıcı Derecede Yetenekli: Çokpotansiyelliliği Yönetmek

Şansın Kapısını Çal: Kendi Şansını Yaratmanın Kanıtlanmış Yolları

Çekingen, Hayalperest ve İçedönükler için Kariyer ve Sunum Sanatı

Kurumsal mı, girişimcilik mi? Sen Kendi Kanatlarıyla Uçacak O Kişi Misin?

WordPress.com.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: